tenisPřidat do mých lig
florbalPřidat do mých lig
Elitní kategorie mužů
Finále:
Tatran Střešovice - Sparta Praha 5:3 (2:2, 1:0, 2:1)
Branky: 4. Sládeček, 5. D. Šimek, 28. Šindelář, 44. Meliš, 60. Havlas - 3. Juha, 25. Pruner, 52. M. Krbec.
O 3. místo:
Black Angels - FbŠ Bohemians 12:3 (3:0, 4:2, 5:1)
Branky: 4., 24., 54. a 58. Hromada, 20. a 53. Burian, 30. a 55. T. Hanák, 11. Bauman, 36. J. Boček, 40. Nachtmann, 49. Obuškevič - 22. a 40. Veleba, 54. Tomčo.
Pro - finále:
Hurrican Karlovy Vary - Panthers Praha 7:5.
Open - finále:
IBK Södra Böhmen - Riga Oilers 5:4
Ženy
Elitní kategorie:
Finále:
1. SC Vítkovice - Tatran Střešovice 7:4 (2:2, 3:1, 2:1)
Branky: 8., 29. a 50. Liberdová, 20. Kubečková, 31. Hyršová, 35. Hanzlíková, 60. Maroszová - 9. Hejzlarová, 19. Seemannová, 33. Faltusová, 57. Kopecká.
O 3. místo:
Chodov - FBŠ Bohemians - Chodov 7:3 (1. a 9. Vachovcová, 12. Lechnerová, 13. Belicová, 14. Havlíčková, 23. Keprtová, 25. Suchanová - 11. Strnadová, 17. Pálková, 26. Divišová).
Open - finále:
FBŠ Bohemians B - Tatran Szřešovice OpenCamps 4:1
motorismusPřidat do mých lig
Sprint: 1. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) 15:28,861, 2. Redding (Brit./Ducati) -0,496, 3. Rea (Brit./Kawasaki) -1,384, ...Hanika (ČR/Yamaha) nedokončil.
Druhá jízda: 1. Redding 34:06,298, 2. Razgatlioglu -3,587, 3. Rea -12,460, ...18. Hanika -1:08,662.
Průběžné pořadí MS (po 6 z 13 dílů): 1. Rea 266, 2. Razgatlioglu 263, 3. Redding 216.
Supersport 600: 1. Aegerter (Švýc./Yamaha) 30:31,673, ...14. Vostatek -39,536, Mrkývka (oba ČR/Yamaha) nedokončil.
Průběžné pořadí MS: 1. Aegerter 207, ...31. Vostatek 2.
Supersport 300: 1. Buis (Niz./Kawasaki) 25:16,306, ...6. König (ČR/Kawasaki) -1,212, 12. Svoboda (ČR/Yamaha) -16,804, 34 . Feigl -21,485, Červenka (oba ČR/Kawasaki) nedokončil.
Průběžné pořadí MS: 1. Huertas (Šp./Kawasaki) 129, ...13. König 37, 26. Svoboda 7.
MXGP
1. jízda: 1. Herlings (Niz./KTM) 35:16,523, 2. Gajser (Slovin./Honda) -7,703, 3. Cairoli (It./KTM) -11,783.
2. jízda: 1. Prado (Šp./KTM) 36:22,889, 2. Gajser-7,092, 3. Febvre (Fr./Kawasaki) -15,563.
GP celkově: 1. Gajser 44, 2. Prado 43, 3. Herlings 43.
Průběžné pořadí MS (po 7 GP): 1. Gajser 270, 2. Febvre 257, 3. Prado 255.
MX2
1. jízda: 1. Renaux (Fr./Yamaha) 35:49,854, 2. Guadagnini (It./KTM) -5,989, 3. Geerts (Belg./Yamaha) -9,857, ...15. Polák (ČR/Yamaha) -1:10,694, 16. Terešák (ČR/KTM) -1:15,544.
2. jízda: 1. Renaux 35:36,088, 2. Geerts -3,991, 3. Guadagnini -10,646, ...16. Terešák -1:30,995, 18. Polák -2:00,292.
GP celkově: 1. Renaux 50, 2. Geerts 42, 3. Guadagnini 42, ...16. Terešák 10, 17. Polák 9.
Průběžné pořadí MS (po 7 GP): 1. Renaux 271, 2. Guadagnini 237, 3. Geerts 235, ...21. Polák 32, 25. Terešák 18.
Moto3: 1. Acosta (Šp./KTM) 39:45,869, 2. García (Šp./GasGas) -14,431, 3. Fenati (It./Husqvarna) -15,410, 4. Masiá (Šp./KTM) -15,510, 5. Sasaki (Jap./KTM) -18,847, 6. D. Binder (JAR/Honda) -20,534, ...11. Salač (ČR/KTM) -36,437.
Průběžné pořadí MS (po 10 z 19 závodů): 1. Acosta 183, 2. García 130, 3. Fenati 96, 4. Foggia (It./Honda) 86, 5. Masiá 85, 6. D. Binder 79, ...13. Salač 40.
Moto2: 1. Bezzecchi (It./Kalex) 1:39:026, 2. Canet (Šp./Boscoscuro) -1,171, 3. A. Fernández (Šp./Kalex) -3,260, 4. Gardner (Austr./Kalex) -3,856, 5. Ogura (Jap./Kalex) -6,922, 6. Vietti (It./Kalex) -9,390.
Průběžné pořadí MS (po 10 z 19 závodů): 1. Gardner 197, 2. R. Fernández 162, 3. Bezzecchi 153, 4. Lowes (Brit./Kalex) 101, 5. Di Giannantonio (It./Kalex) 76, 6. Canet 75.
MotoGP: 1. Martín (Šp./Ducati) 38:07,879, 2. Mir (Šp./Suzuki) -1,548, 3. Quartararo (Fr./Yamaha) -9,632, 4. B. Binder (JAR/KTM) -12,771, 5. Nakagami (Jap./Honda) -12,923, 6. Zarco (Fr./Ducati) -13,031.
Průběžné pořadí MS (po 10 z 19 závodů): 1. Quartararo 172, 2. Zarco 132, 3. Mir 121, 4. Bagnaia (It./Ducati) 114, 5. Miller (Austr./Ducati) 100, 6. Viňales (Šp./Yamaha) 95.
cyklistikaPřidat do mých lig
Konečné pořadí po 4. etapě: 1. Hermans (Belg.) 15:04:02, 2. Eiking (Nor.) -2, 3. Lafay (Fr.) -6, ...17. Vakoč -1:09, 75. Petruš (oba ČR) -13:13.
4. etapa Šumperk - Šternberk (174,1 km): 1. Johannessen (Nor./Uno-X) 4:21:18, 2. Zana (It./Bardiani-CSF-Faizane) stejný čas, 3. Ťoupalík (ČR/Elkov-Kasper), 4. Maas (Niz./Leopard Pro Cycling), 5. Gabburo (It./Bardiani-CSF-Faizane), 6. Otruba, 7. Kukrle (oba ČR/Elkov-Kasper) všichni -4.
Konečné pořadí: 1. Zana 16:45:21, 2. Johannessen -18, 3. Taaramäe (Est./Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux) -39, 4. Schultz (Austr./BikeExchange) -45, 5. Zoidl (Rak./Felbermayr-Simplon Wels) -1:04, 6. Covili (It./Bardiani-CSF-Faizane) -1:31, 7. Hirt (ČR/ Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux) -1:34, ...12. Kukrle -2:26, 13. Otruba -2:43.
1. Forrest (Skot.) 264 (68+68+62+66), 2. Morrison (Angl.) 265 (69+66+67+63), 3. Tarrio (Šp.) 267 (67+65+67+68), 4. Hill 268 (63+68+67+70) a Law (oba Skot.) 268 (68+66+66+68), 6. Hanna (USA) 271 (65+68+69+69) a Jordan (Angl.) 271 (67+66+68+70).
dostihyPřidat do mých lig
Oaks, rovinový dostih (2400 m, tříleté klisny; dotace 550.000 Kč): 1. Giannah (ž. Šafář, tr. Nieslanik, stáj MUDr. Eva Nieslaniková), 2. Sparkle Shout, 3. Solemeena. Čas: 2:44,06. Výrok: jistě - 1 - 2 1/4.
Lázeňská míle, rovinový dostih (1600 m, tříletí a starší koně, dotace 100.000 Kč): 1. Opinion Maker (ž. Chaloupka, tr. Pejšková, stáj B&P int. - Pejšková), 2. Torque Power, 3. Rabbit Havana. Čas: 1:43,80. Výrok: lehce - 4 - hlava.
Další dostihy:
I. Sir Egerton (ž. Pavlíček) - Tarawera - Forte,
II. Arkhangelsk (Kožomkulov) - Queen of Beaufay - Lena,
III. Whistledownthewind (ž. Šafář) - Kenshibu - Ideal Grace,
IV. Berenika (ž. Havelková) - Sorbet - Decanter,
V. Iris (Buriánková) - Rabbit Garswood - Valmorel,
VIII. Wolverine (am. Mokrošová) - Dark Alighieri - Nowera.